BİMAKS HAKKINDA
Araştırma geliştirme faaliyetlerini gelişen teknolojiyle uyumlu olarak sürdüren ve aktif kadrosuyla daima gelişime açık şekilde ilerlemeyi hedefleyen Bimaks, çok kısa bir süre içerisinde ürün kalitesi fiyat oranı ile fark yaratmaya başlamıştır.
ÜRÜNLERİMİZ
Ürünlerimizi incelemek için devama tıklayın.
 

E-KATALOG
Su Şartlandırma Kimyasalları Ürün Kataloğu
 

BAYİMİZ OLUN
Bayimiz olmak için devama tıklayın ve açılan sayfadaki formu doldurun.
 

 
Hakkımızda

Bimaks, 2006 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan konusunda lider bir firmadır. Su şartlandırma kimyasalları ve endüstriyel temizlik ve bakım kimyasalları üretimini ve satışını bir arada bulundurarak müşterilerine güvenilir hizmet vermektedir.

Araştırma geliştirme faaliyetlerini gelişen teknolojiyle uyumlu olarak sürdüren ve aktif kadrosuyla daima gelişime açık şekilde ilerlemeyi hedefleyen Bimaks, çok kısa bir süre içerisinde ürün kalitesi fiyat oranı ile fark yaratmaya başlamıştır. Gün geçtikçe büyüyen ürün yelpazesi ile ihtiyaçlara yönelik akılcı ve pratik çözümler sunmaktadır.

Bimaks, yalnızca Türkiye’de değil birçok dış ülkede de ismini duyurmayı başarmış ve ürün kalitesini kanıtlamıştır.

"Takım Çalışması" ruhu içersinde, gelişmelere açık, bilgi paylaşımına önem veren bir yapıya sahip olarak müşterilerimiz için ürettiğimiz her çözüm, bizlere başarı ve gurur kaynağı olmaktadır.

Vizyonumuz
Farklı ve yenilikçi çizgimizi yüksek tutarak farkımızı dünyada kanıtlayıp sektörde örnek ve lider bir üretici olmaktır.

 

Misyonumuz
Müşterilerimizin günümüze göre değişen ihtiyaçlarını keşfederek çözüm odaklı çalışmalarda bulunarak, dünya standartlarında hizmet veren, yenilikçi ve çevre dostu bir firma olmaktır.

 

Sertifikalarımız
 
ISO 9001:2008 Sertifikası
ISO 14001:2004 Sertifikası
NSF/ANSI 60 Sertifikası